Голосування

Як ви ставитесь до введення дистанційного навчання

Итоги

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4
mod_vvisit_counterВчора23
mod_vvisit_counterЗа тиждень4
mod_vvisit_counterМинулий тиждень202
mod_vvisit_counterМісяць422
mod_vvisit_counterМинулий місяць848
mod_vvisit_counterВсього138703

Зараз на сайті: 2
Ваш IP: 34.203.225.78
,
Дата: 2018-12-16 05:16

Після конкурсу - в Будапешт!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail


Швидко пройшло літо, з настанням осінньої пори студенти з’їжджаються до своєї альма-матер, все ще переповнені літніми враженнями та спогадами про літній відпочинок.

Студент 4 курсу Нікопольської філії Європейського університету Ухватив Олександр має особливі враження про літо, які надовго залишаться в його пам’яті.

Олександр Ухватов приймав участь у регіональному конкурсі студентських наукових робіт «Розвиток міста Нікополя». Олександр представляв конкурсну роботу «Застосування екологічного аудиту для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста Нікополя». Наукова робота Ухватова О. виконана під керівництвом Александрової О.П., начальника відділу водних ресурсів Нікопольського міжрайонного управління водного господарства. Конкурс студентських наукових робіт був ініційований Партією Регіонів, зокрема депутатом Верховної Ради України Юлією Ковалевською, та підтриманий нікопольським міським головою Русланом Токарем. Визначення кращих робіт здійснювалось на підставі відкритого обговорення наукових результатів кожної роботи.

 

 

      

 

Обґрунтовані пропозиції студента стосовно покращення екологічної складової життя населення міста Нікополя знайшли відгук в серцях компетентного журі конкурсу, до складу якого входили провідні фахівці підприємств та організацій міста Нікополя, представники органів місцевого самоврядування.

За підсумками конкурсу  Олександр був нагороджений подарунковим сертифікатом «Угорський тандем «Будапешт+Відень».

Олександр щиро ділиться побаченим: «Недарма кажуть: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Адже там, де я був, це вже зовсім інші люди, інший менталітет. .. Угорщина славиться дивовижними у всьому світі своїми термальними джерелами. Першою пунктом в Угорщині стало , насамперед, відвідання печерної купальні в Мішкольц-Тапольце.

 

      

 

У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна », де кожний може себе відчути римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.

Наступним кроком в екскурсії стало відвідання столиці Угорщини- Будапешту. Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! Найвідоміша вулиця Будапешта – вулиця Ваци, що виблискує вітринами ексклюзивних магазинів, дорогих ресторанів та кафе.

 

     

 

Угорщина славиться не тільки своїми лікувальними термальними джерелами, але і марципанами – це поєднання тертого мигдалю, а також цукрової пудри. Бути в Угорщині та не скуштувати марципанів – це гріх! Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Там є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

Незабутній Відень… Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.

 

     

 

Екскурсія починалася знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Ця подорож була просто фантастичною, це просто казка!»

Такі незабутні враження про літній відпочинок стали можливими завдяки наполегливій праці усього викладацького колективу університету та є ще одним свідченням тих вагомих здобутків, з якими Європейський університет впевнено зустрічає 20-річчя своєї діяльності в Україні. 

Хочу  висловити щиру подяку  за надану можливість взяти участь у конкурсі, отримати сертифікат та побувати в Європі, в першу чергу, ректору Європейського університету  Тимошенку Івану Івановичу, директору Нікопольської філії Європейського університету Шахматовій Тамарі Володимирівні, науковому керівнику Александровій Олені Петрівні.

 

З такою ж вдячністю звертаюсь і до міського голови  м. Нікополя Токаря Руслана Івановича, народного депутата Верховної Ради України Ковалевської Юлії  за  їх підтримку студентських наукових проектів та наукового пошуку, який здійснюють молоді науковці м. Нікополя і Європейського університету.