Голосування

Як ви ставитесь до введення дистанційного навчання





Итоги

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3
mod_vvisit_counterВчора6
mod_vvisit_counterЗа тиждень35
mod_vvisit_counterМинулий тиждень79
mod_vvisit_counterМісяць264
mod_vvisit_counterМинулий місяць308
mod_vvisit_counterВсього179861

Зараз на сайті: 1
Ваш IP: 35.175.174.36
,
Дата: 2024-03-28 10:14

БОЙОВИЙ ГОПАК

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail


Бойовий Гопак – це комплексна система гармонійного розвитку людини, розроблена на основі елементів лицарської культури українського народу, збережених у піснях і танцях, та власного бойового досвіду митця і дослідника бойових мистецтв Володимира Пилата.

picРобота над відродженням лицарського мистецтва українців під назвою гопак зберігає в собі невичерпне джерело Мудрості, розпочалась у Львові. У 1985 році В. Пилат Волі і Слави. Не одне покоління предків наших відкрив експериментальну школу Гопака. збиралося на Хортицьких кручах, щоб 1987 рік можна вважати початком офіційного розвитку Бойового Гопака. Напрацьований матеріал було систематизовано та видано окремою книгою у 1991 році («Традиції Української Національної Фізичної Культури», автори Є. Приступа, В. Пилат, Львів, в-во «Троян»). 200 000-ий тираж книги дав поштовх потужним відроджувальним процесам у лицарських колах українства. 1994 року Володимиром Пилатом була видана книга «Бойовий Гопак», яка стала основою нового бойового мистецтва.

У Бойовому Гопаку шлях воїна починається із новака і передбачає сім рівнів зростання майстерності: «Жовтяк», «Сокіл», «Яструб» – учнівські; «Джура» – перехідний рівень майстерності (від учня до майстра). «Козак», «Характерник», «Волхв» – мистецькі рівні майстерності.

pic pic pic
pic pic pic
ГРАФІК ТРЕНУВАНЬ
деньчасpic
Молодша група
вівторок, четвер17.00 - 18.30
субота15.00 - 17.30
Старша група
вівторок, четвер, субота